Żarówka OSRAM W5W LED 12V 5W 2szt. (2825DWP-2BL)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR2825DWP-2BL
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka OSRAM W5W White Ledriving (2825DWP-2BL) 2szt.
Zastosowanie: w światłach sygnalizacyjnych, oświetleniu wewnętrznym i kierunkowskazach. 4 - letnia gwarancja.
AUTOSHOP - Warszawa
Żarówka LEDriving W5W to nowoczesne i intensywne światło o temperaturze barwowej do 6000 K. Żarówki retrofit są alternatywą dla wszystkich tradycyjnych żarówek W5W stosowanych w naszych samochodach. W porównaniu ze standardowymi żarówkami, retrofity LED zużywają o 80% mniej energii. Produkty te nie posiadają homologacji ECE.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna W5W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 2825DWP-2BL |
| Numer EAN: | 4062172401258 |
| Linia | LED |
| Kolor: | Biały |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 5W |
| Typ trzonka: | W2,1x9,5d |
| Trwałość: | 1500 h |
| Temperatura barwowa: | 6000K |
| Strumień świetlny: | 70 lm |
| Homologacja ECE: | Nie |
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Jeżeli parametry techniczne żarówki OSRAM W5W White Ledriving (2825DWP-2BL) nie zadawają Cię poniżej przedstawiamy ofertę innych żródeł światła typ W5W
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

