Żarówka LED T10 W5W COB HPC 12V Clear white
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/02645
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka LED 12V W5W COB HPC CAN-BUS
Cena dotyczy 2 żarówek LED W5W
Doskonałej jakości mocny i trwały zamiennik tradycyjnej żarówki całoszklanej W5W.
Zamiennik wykonany jest na diodzie COB HPC
Stosowana do:
• oświetlania postojowego
• oświetlania bagażnika
• oświetlenia w drzwiach
• oświetlania wnętrza samochodu
• oświetlania tablicy rejestracyjnej
• oświetlenie obrysowe przyczep
Żarówka LED o oznaczeniu W5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu W5W
Żarówka jest kompatybilna są z szyną CAN BUS nowoczesnych samochodów. Oznacza to, że mimo niskiego prądu pobieranego przez ledy, nie wyświetla się błąd spalonej żarówki. Ponadto żarówki typu CANBUS współpracują z modułem ściemniania żarówek we wnętrzu pojazdu.
Polaryzacja: żarówka jest bipolarna
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka LED W5W |
| Producent: | AMIO |
| Typ diód: | COB HCP |
| Napięcie zasilające: | 12V DC |
| Trwałość: | 50 000 h |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Długość: | 23 mm |
| Średnica: | 9 mm |
| Kolor światła: | biała - xenon white |
| Ilość diód: | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.