Żarówka LED CANBUS T10 W5W 16SMD 2016 White 12V 24V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/04234
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa W5W 16 SMD 2016 12/24V CAN-BUS
Cena dotyczy 1 sztuki żarówki LED W5W.
Doskonałej jakości mocny i trwały zamiennik tradycyjnej żarówki W5W.
Wykonana na na 16 jasnych diodach SMD 2016
Stosowana do:
• oświetlania tablic rejestracyjnych,
• oświetlania bagażnika
• oświetlenia w drzwiach
• oświetlania wnętrza samochodu
• światła pozycyjne
• światła postojowe
Żarówka LED o oznaczeniu W5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu W5W .
Żarówka jest kompatybilna są z szyną CAN BUS nowoczesnych samochodów. Oznacza to, że mimo niskiego prądu pobieranego przez ledy, nie wyświetla się błąd spalonej żarówki. Ponadto żarówki typu CANBUS współpracują z modułem ściemniania żarówek we wnętrzu pojazdu.
Polaryzacja: jeśli po założeniu żarówka nie świeci należy zamontować ją odwrotnie.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka LED W5W |
| Producent: | AMIO |
| Typ diód: | SDM 2016 |
| Napięcie zasilające: | 12V DC |
| Moc: | 0,11W/diodę |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Strumień świetny: | 12 lm/diodę |
| Kolor światła: | biała /xenon white |
| Ilość diód: | 16 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.