Żarówka OSRAM W5W Ultra Life 12V 5W 2szt. (2825ULT)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR2825ULT
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa OSRAM W5W Ultra Life (2825ULT-02B) 2szt.
Żarówki W5W Ultra Life • światła parkowania • pozycyjne • oświetlenia wewnętrznego i wskaźników. Produkty z linii Ultra Life działają do 4 razy dłużej niż standardowe żarówki.
Cena dotyczy 2 sztuk żarówek Osram W5W Ultra Life w opakowaniu blister.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna W5W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 2825ULT |
| Numer EAN: | 4008321415189 |
| Linia: | Ultra Life |
| Kolor: | Biała |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 5W |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Trwałość B3/Tc : | 700/1500 h |
| Strumień świetlny: | 50 lm |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

