Żarówka LED T10 W5W 3xCOB HP 1,5W 12V soczewka
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01624
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa LED W5W T10 COB 12V soczewka.
T10 HP 1,5W LENS STANDARD to żarówka Led stosowana jako zamiennik dla tradycyjnej żarówki W5W. Posiada soczewkę dzięki której światło zostaje w pełni rozprowadzone równomiernie w całej lampie.
Zastosowanie:
- światła postojowe
- przednie światłą pozycyjne
- kierunkowskazy boczne
- oświetlenie wnętrza
Żarówki LED W5W najczęściej stosowane są jako:
- postojówka
- żarówka "do czytania"
- żarówka środkowego "STOP"
- podświetlenie rejestracji (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie dolne drzwi (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie wnętrza i powierzchni bagażowej (polecamy żarówki boczne)
- oświetlenie jachtowe, do kamperów
Żarówkę LED W5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu W5W. Prosimy jedynie upewnić się że długość żarówki LED będzie odpowiadała długości starej żarówki.
Polaryzacja: Jeśli po założeniu żarówka nie świeci należy zamontować ją odwrotnie.
Cena dotyczy jednej żarówki.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka LED T10 W5W |
| Producent: | AMIO |
| Typ diód: | COB |
| Ilość diód: | 3×COB |
| Napięcie zasilające: | 12V DC |
| Moc: | 1W |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Długość: | 26 mm |
| Barwa światła: | 5600 K |
| CanBus | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.