Żarówka LED W5W 6 SDM 5730 12V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01622
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa W5W 6SMD 5730 12V/24V
Doskonałej jakości mocny i trwały zamiennik tradycyjnej żarówki W5W
Wykonana na na jasnych diodach SMD 5730
Żarówki LED W5W najczęściej stosowane są jako:
- postojówka
- żarówka "do czytania"
- żarówka środkowego "STOP"
- podświetlenie rejestracji (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie dolne drzwi (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie wnętrza i powierzchni bagażowej (polecamy żarówki boczne)
- oświetlenie jachtowe, do kamperów
Żarówkę LED W5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu W5W. Prosimy jedynie upewnić się że długość żarówki LED będzie odpowiadała długości starej żarówki.
Żarówki LED W5W z oznaczeniem "boczne" mają diody umieszczone po bokach żarówki LED. Uzyskują największą efektywność w miejscach, w których żarówka położona jest równolegle do klosza lampki.
Polaryzacja: Żarówka jest bipolarna i ma CANBUS
Cena dotyczy jednej żarówki.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka LED W5W T4W |
| Producent: | AMIO |
| Typ diód: | 5730 |
| Ilość diód: | 6 |
| Napięcie zasilające: | 12V DC |
| Moc: | 0,1W/diodę |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Długość: | 31 mm |
| Barwa światła: | 5600 K |
| CanBus | Nie |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Obecnie ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa produktu nie są dostępne. Pracujemy nad dodaniem tych informacji w najbliższej przyszłości. Sprawdź później, czy pojawiły się nowe informacje.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
AMIO Sp. z o.o.
ul. Handlowa 3 41-807 Zabrze, Polska Panattoni Park Budynek A
41-807 Zabrze, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.