Żarówka BOSCH 12V W5W Pure Light 2szt. (1987301026)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987301026
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Żarówka samochodowa W5W 12V 5W Bosch Pure Light (1 987 301 026)
stosowana do:
• oświetlania tablic rejestracyjnych,
• świateł kierunkowskazów
• świateł pozycyjnych
Żarówki Bosch Pure Light podstawowa linia żarówek firmy Bosch o jakości wyposażenia standardowego.
Linia Pure Light to jednocześnie najszersza linia żarówek Bosch, pokrywająca większość zapotrzebowania na żarówki samochodowe reflektorowe, sygnalizacyjne i oświetlenia wnętrza.
Wysoki poziom technologii jaka jest stosowana w procesie produkcyjnym żarówek W5W Pure Light gwarantuje odporność na wibrację, długą żywotność oraz utrzymywanie stałych parametrów technicznych przez cały okres użytkowania.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka W5W |
| Producent: | Robert Bosch GmbH. |
| Nr katalogowy: | 1987301026 |
| Numer EAN: | 3165141228939 |
| Linia: | Pure Light |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 5W |
| Typ trzonka: | W2× 46d |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 2 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.