Żarówka LED W5W 3 SDM 7020 12V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01096
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa W5W 3SMD 7020 12V/24V
Doskonałej jakości mocny i trwały zamiennik tradycyjnej żarówki W5W
Wykonana na na jasnych diodach SMD 7020
Żarówki LED W5W najczęściej stosowane są jako:
- postojówka
- żarówka "do czytania"
- żarówka środkowego "STOP"
- podświetlenie rejestracji (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie dolne drzwi (polecamy żarówki boczne)
- podświetlenie wnętrza i powierzchni bagażowej (polecamy żarówki boczne)
- oświetlenie jachtowe, do kamperów
Żarówkę LED W5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu W5W. Prosimy jedynie upewnić się że długość żarówki LED będzie odpowiadała długości starej żarówki.
Polaryzacja: Żarówka jest bipolarna i ma CANBUS
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka LED W5W T4W |
| Producent: | AMIO |
| Typ diód: | 7020 |
| Ilość diód: | 3 |
| Napięcie zasilające: | 12V DC |
| Moc: | 0,4W/diodę |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Długość: | 17 mm |
| Barwa światła: | 5600 K |
| CanBus | Tak |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.