Żarówka ksenonowa BOSCH D2S 85V 35W (1987302904)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302904
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Lampa ksenonowa Bosch D2S (1 987 302 904)
Lampy wyładowcze o oznaczeniu D2S przeznaczone są do stosowania w reflektorach soczewkowych świateł mijania i drogowych.
Dzięki wykorzystaniu techniki ksenonowej, żarówki firmy BOSCH zapewniają więcej światła, lepszą widoczność i dodatkowe bezpieczeństwo na drodze.
Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, z polskiej sieci dystrybucyjnej firmy Bosch.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka ksenonowa |
| Producent: | Bosch |
| Nr katalogowy: | 1 987 302 904 |
| Numer EAN: | 3165143332160 |
| Rodzaj żarówki: | D2S |
| Linia: | Xenon HID |
| Napięcie zasilające: | 85V |
| Moc: | 35W |
| Typ trzonka: | P32d-2 |
| Temperatura barwowa: | 4300 K |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog żarówek Bosch ( kliknij w logo)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
