Żarówka ksenonowa AMIO D2S Basic 85V 35W
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01320
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa ksenonowa D2S 85V 35W AMIO Basic
Żarnik przeznaczony dla oryginalnych reflektorów ksenonowych, wymagających żarowek D2S (reflektory ksenonowe z soczewką). Nie wymaga żadnych przeróbek w instalacji. Posiada idealnie ustawioną ogniskową oraz wtyczkę napięciową charakterystyczną dla żarówki D2S. Może zostać zastosowana jedynie z przetwornicą ksenonową D2S lub inną wraz z adapterem D2
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Lampa ksenonowa D2S |
| Producent: | Amio |
| Linia: | Basic |
| Nr katalogowy: | 01320 |
| Numer EAN: | 5903293013205 |
| Napięcie zasilające: | 85V |
| Moc: | 35W |
| Temperatura barwowa: | 6300 K |
| Typ trzonka: | PK32d-2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.