MOLL AFB 12V 66Ah/640A P+ Start / Stop (86066)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOLL86066
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Akumulator samochodowy MOLL AFB 86066 12V 66Ah/640A P+ Start Stop
Akumulatory Moll AFB 12V 66Ah/640A dedykowane są do samochodów z system Start/Stop i odzyskiem energii hamowania | AUTOSHOP - Warszawa
16 września 2022: Moll Batterien ogłosił zakończenie innowacyjnego projektu i rozpoczęcie produkcji akumulatora kwasowo-ołowiowego (AFB), który ma stanowić wyzwanie dla tradycyjnych akumulatorów AGM stosowanych w pojazdach z systemem start-stop.
Akumulator kwasowo-ołowiowe AFB mogą być używane jako bezpośredni zamiennik akumulatorów AGM, w pojazdach hybrydowych, ze względu na ulepszone funkcje i 20% niższy koszt zakupu.
Więcej informacji o zaletach produktu znaleźć na stronie: https://moll-batterien.de/en-gb/news/02-news/agm-versus-agm-no-longer-necessary.
Alternatywą dla akumulatora Moll AFB 66Ah/640A są akumulatory Boch AGM S5 A05 lub Varta AGM A8 patrz niżej w zakładce produkty powiązane.

Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | MOLL |
| Nr modelu: | 86066 |
| Kod EAN: | 4027701860661 |
| Technologia: | AFB |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 66Ah |
| Prąd rozruchowy w/g EN: | 640A |
| Wymiary L×S×W: | 242/175/190mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Waga: | 15,0 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Wysoka jakość produkowanych akumulatorów zaowocowała tym że na chwilę obecną większość produkcji trafia na rynek OE, czyli na pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Wśród firm, które zaufały niemieckiej jakości akumulatorów Moll, są między innymi: Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler, Man, Leibherr i wiele innych.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Moll Baterien GmbH
Angerstrasse 50 96131 Bad Staffelstein
96131 Bad Staffelstein, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Autokompleks Łukasz Filipek
Dębina, ul. Warszawska 146 05-152 Czosnów
05-152 Czosnów, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.