VARTA Dynamic AGM A8 12V 60Ah/680A P+
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: VAR560901068K262
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Akumulator samochodowy VARTA Dynamic AGM A8 12V 60Ah/680A P+
Varta Dynamic AGM xEV A8 - najnowsza technologicznie wersja akumulatorów Varta AGM.
Akumulator VARTA DYNAMIC AGM XEV A8 jest idealnie kompatybilny z elektrycznymi pojazdami hybrydowymi oraz innymi pojazdami wyposażonymi w system Start/Stop.
- Akumulator zaprojektowany tak, aby pasował do przyszłych modeli xEV
- Niezawodne źródło zasilania zalecane dla podstawowych funkcji bezpieczeństwa
- Kompatybilny z 97% modeli typu XEV wyprodukowanych w 2024 roku
- Lepsza wydajność start-stop
- Opracowany we współpracy z producentami pojazdów XEV podczas procesu opracowywania pojazdów elektrycznych
- Akumulatory VARTA AGM XEV są produkowane w 90% z materiałów pochodzących z recyklingu.
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | CLARIOS Germany GmbH & Co KG |
| Nr modelu: | 560901068J382 |
| Skrócony kod: | A8 |
| Kod EAN: | 4016987165508 |
| Technologia: | AGM |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 60Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 680A |
| Wymiary [(dł x szer x wys):]: | 242/175/190mm |
| Waga: | 17,5 kg |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Gwarancja: | 2 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !
Wszyscy dbamy o nasze środowisko
Sprzedawca akumulatorów zgodnie z art. 20 ust.1 ustawy z 11 maja 2001r o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami ma obowiązek naliczania i pobierania kaucji środowiskowej w wysokości 30 zł od każdego nabywcy. Kaucja pobierana jest od osoby, która nie zwraca starego akumulatora. Sprzedawca ma również obowiązek przyjąć zużyty akumulator od klienta, który go zwraca, bez dodatkowych opłat.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Clarios Germany GmbH & Co KG
Am Leineufer 51 30419 Hanover
30419 Hanower, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Clarios Poland sp. z o.o.
ul. Ceglana 7 40-514 Katowice
40-541 Katowice, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.