Filtr powietrza MEYLE MAF0102 (11-123210014)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11-123210014
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Meyle no. 11-123 210 014
MEYLE to marka niemieckiej firmy Wulf Gaertner Autoparts AG z główną siedzibą w Hamburgu. Obecnie oferta Meyle to 15 600 pozycji części. W sprzedaży oferowane są tarcze i klocki hamulcowe, elementy układu zawieszenia tj. sworznie wahaczy, drążki kierownicze, a także filtry do samochodów osobowych; paliwa, powietrza, oleju oraz kabiny. Wszystkie filtry marki Meyle odznaczają się wysoką jakością, na którą bezpośredni wpływ mają stosowane przez firmę standardy produkcji. Filtr powietrza Meyle jest w stanie odseparować 99,8% pyłu, odporny jest na duże wahania temperatury, wilgoć, olej silnikowy oraz wysoką pulsację powietrza.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Meyle Germany |
| Numer katalogowy: | 512 321 0004 |
| Kod handlowy: | MAF0102 |
| Numer EAN | 4040074051023 |
| Długość [mm]: | A-319 mm |
| Szerokość [mm]: | B-113 mm |
| Wysokość [mm]: | H-54 mm |
Odpowiedni do samochodów :*
Citroen: Berlingo I (M49 M59), Berlingo II (B9), C2 (JM), C3 (FC FN), C3 II (A51), C3 Picasso, C4, C4 Picasso, Xsara Picasso;
Peugeot: 1007 (KM), 206, 207, 3008, 307, 308, 5008, Partner, Partner II;
Suzuki: Liana, SX4;
*Podane przykłady zastosowania filtra nie powinny być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.
![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.