Filtr powietrza MANN FILTER C3282
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C3282
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Mann Filter C3282
Filtr powietrza Mann Filt er C3282 to produkt najwyższej klasy. Filtr zasysa powietrze skutecznie i wydajnie. Pozwala to na uzyskanie optymalnej mieszanki paliwowo-powietrznej i zapewnienie stałej, wysokiej wydajności silnika. Stosowanie wysokiej jakości filtrów powietrza redukuje konsumpcję paliwa o 3-4%, jeśli filtr wymieniany jest regularnie.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Mann Filter |
| Numer katalogowy:) | C3282 |
| Numer EAN | 4011558351601 |
| Długość [mm]: | A-317 mm |
| Szerokość [mm] | B-114 mm |
| Wysokość [mm]: | H-59 mm |
Odpowiedni do samochodów :
Citroen: Berlingo I (M49 M59), Berlingo II (B9), C2, C3, C3 II (A51), C3 Picasso, C4, C4 Picasso, Xsara Picasso;
Peugeot: 1007, 206, 207, 3008, 307, 308, 5008, Partner, Partner II;
Suzuki: Liana, SX4;
Sprawdź czy filtr powietrza Mann C3282 jest odpowiedni do marki i modelu twojego samochodu ![]()
![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.