Zestaw czujników parkowania
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01565
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Zestaw czujników parkowania AMIO 01565
Czujnik parkowania jest urządzeniem wspomagającym parkowanie i cofanie samochodu. Działa na zasadzie sonaru - emituje fale ultradźwiękowe, które po odbiciu od przeszkody pozwalają stwierdzić, jaka odległość dzieli samochód od przeszkody. W czasie cofania urządzenie poprawnie rozpoznaje przeszkody znajdujące się na drodze pojazdu i ostrzega kierowcę sygnalizując dźwiękiem.
Wyświetlacz LED wskazuje odległość od przeszkody z dokładnością do dziesiątych części metra. Posiada również wbudowany głośnik (buzzer) ostrzegający
Istnieje możliwość całkowitego wyciszenia buzera przełącznikiem na obudowie.
W skład zestawu wchodzą:
- 4 czujki (sensory) czarne
- wyświetlacz LED z wbudowanym buzzerem
- centralka 4 sensorowa
- otwornica do wywiercenia otworów w zderzaku.
- instrukcja montażu
Specyfikacja Produktu:
| Nazwa produktu: | Zestaw czujników parkowania |
| Producent: | AMIO |
| Numer katalogowy: | 01565 |
| Kod EAN: | 5903293015650 |
| Napięcie zasilania: | DC 12V |
| Wielkość wyświetlacza: | 100/20/30 mm |
| ilość czujek (sensorów): | 4 |
| Średnica sensora: | 22mm |
| Długość kabla: | 5m |
| Zasięg czułości sensorów: | 0-2,5m |
| Częstotliwość pracy sensorów: | 40kHZ |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.