Żarówka ksenonowa BOSCH Xenon White + 20% D1S 85V 35W 5500K (1987302909)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302909
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa ksenonowa Bosch D1S Xenon White HID (1 987 302 909)
W połowie 2017 r. firma Bosch wprowadziła do sprzedaży dwa nowe typy lamp kseonowych D1S i D2S. Ze względu zwiększoną temperaturę barwową tych lamp, linię nazwano Bosch Xenon White HID.
Czym różnią się lampy D1S Bosch Xenon White HID od lamp standardowych.
• Lampy wyładowcze Xenon White HID D1S oferują temperaturę barwową około 5500 K i o 20% wyższą moc świetlną w porównaniu do standardowych lamp ksenonowych.
• emitują jasne światło dzienne i łączą w sobie takie zalety, jak wysoka moc świetlna, niskie zużycie energii oraz długi okres eksploatacji.
• zastosowanie zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych.
Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, z polskiej sieci dystrybucyjnej firmy Bosch.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Lampa ksenonowa |
| Producent: | Bosch |
| Nr katalogowy: | 1 987 302 909 |
| Numer EAN: | 4047025551199 |
| Rodzaj żarówki: | D1S |
| Linia: | Xenon White HID |
| Napięcie zasilające: | 85V |
| Moc: | 35W |
| Typ trzonka: | PK32d-2 |
| Temperatura barwowa: | 5500 K |
| Ilośc w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog żarówek Bosch ( kliknij w logo)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

