Żarówka ksenonowa BOSCH D4S 42V 35W (1987302906)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302906
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Lampa ksenonowa Bosch D4S (1 987 302 906)
Lampy ksenonowe charakteryzuje większa skuteczność świetlna w porównaniu z żarówkami halogenowymi, oraz około trzykrotnie dłuższa żywotność.
Lampa Bosch D4S to nowocześniejsza wersja lampy wyładowczej D2S, niezintegrowanej z zapłonnikiem. Chociaż D4S wygląda prawie identycznie jak lampa D2S, nie są one zamienne. Podstawową różnicą jest napięcie zasilania – w przypadku D4S to 42 V.
W przypadku uszkodzenia jednej lampy ksenonowej, zalecana jest wymiana lamp w obu reflektorach aby zachować ten sam kolor obu świateł (nowa lampa emituje światło o nieco innej barwie niż używana.
Oznaczenia żarówek ksenonowych:
Lampy ksenonowe mają swoje oznaczenia ponieważ rożnią się budową i przeznaczeniem:
• litera D – informuje, że mamy do czynienia z lampą ksenonową
• cyfra – informuje czy lampa ma wbudowany zapłonnik (cyfra nieparzysta, np. D1, D3) czy też nie posiada zapłonnika (cyfra parzysta - np. D2, D4 bez tzw. stopki w metalowej obudowie).
• litery R lub S - wskazują na przeznaczenie do reflektorów soczewkowych (S) i odbłyśnikowych (R).
Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, z polskiej sieci dystrybucyjnej firmy Bosch.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka ksenonowa |
| Producent: | Bosch |
| Nr katalogowy: | 1 987 302 906 |
| Numer EAN: | 4047025551212 |
| Linia | Xenon HID |
| Typ żarówki: | D4S |
| Napięcie zasilające: | 42V |
| Moc: | 35W |
| Typ trzonka: | P32d-5 |
| Temperatura barwowa: | 4100 K |
| Ilośc w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog żarówek Bosch ( kliknij w logo)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
