Żarówka ksenonowa BOSCH D2R 85V 35W (1987302903)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302903
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Lampa ksenonowa Bosch D2R 35W (1 987 302 903)
Lampy ksenonowe oznaczone D2R przeznaczone są do reflektorów odbłyśnikowych (bez soczewki) jako światła mijania oraz drogowe.
Lampa nie posiada wbudowanego zapłonnika ( jest on odseparowany od innych elementów lub zintegrowany z przetwornicą zapewniającą stałe napięcie 85 V), D2R przystosowana do reflektorów bez soczewki – stąd charakterystyczna czarna przesłonka na bańce.
W europejskich autach D2R jest to rzadko stosowany model, ponieważ większość reflektorów ksenonowych to konstrukcje projektorowe (z soczewką).
Produkt nowy, w oryginalnym opakowaniu, z polskiej sieci dystrybucyjnej firmy Bosch.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka ksenonowa |
| Producent: | Bosch |
| Nr katalogowy: | 1 987 302 903 |
| Numer EAN: | 3165143332153 |
| Rodzaj żarówki: | D2R |
| Linia: | Xenon HID |
| Napięcie zasilające: | 85V |
| Moc: | 35W |
| Typ trzonka: | P32d-3 |
| Temperatura barwowa: | 4100 K |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilośc w opakowaniu: | 1 |
Katalog żarówek Bosch ( kliknij w logo)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
