Żarówka ksenonowa AMIO D3S Basic 42V 35W
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/02948
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Lampa ksenonowa D3S 42V 35W AMIO BASIC
Żarnik przeznaczony dla oryginalnych reflektorów ksenonowych, wymagających żarówek D3S (reflektory ksenonowe z soczewką). Nie wymaga żadnych przeróbek w instalacji. Posiada idealnie ustawioną ogniskową oraz wtyczkę napięciową charakterystyczną dla żarówki D3S. Może zostać zastosowana jedynie z przetwornicą ksenonową D3S. Żarniki te posiadają wbudowany zapłonnik.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Lampa ksenonowa D3S |
| Producent: | AMIO |
| Linia: | Basic |
| Nr katalogowy: | 02948 |
| Numer EAN: | 5903293029480 |
| Napięcie zasilające: | 42V |
| Moc: | 35W |
| Temperatura barwowa: | 6000 K |
| Typ trzonka: | PK32d-5 |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.