Żarówka Philips H7 Vision Plus +60% 2szt. (12972VPC2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12972VPC2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Philips H7 VisonPlus +60% (12972VPC2)
Generacja żarówek linii VisionPlus oferuje do 60% więcej światła na drodze w porównaniu ze standardową żarówką.
Szkło kwarcowe UV stosowane do produkcji żarówki H7 VisionPlus, ż jest mocniejsze niż tradycyjne szkło i jest wysoce odporne na ekstremalne temperatury i wibracje, co oznacza, że prawdopodobieństwo wystąpienia wczesnej awarii żarówki jest o wiele mniejsze.
Żywotność żarówki H7 Philips H7 VisionPlus to max 400 godzin
Wyjątkowa jakość żarówek Philips H7 VisionPlus sprawia ze widzisz dalej, reagujesz szybciej i podróżujesz bezpieczniej.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12972VPC2 |
| Numer EAN: | 8727900374261 |
| Typ żarówki: | H7 |
| Linia: | VisionPlus |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Typ trzonka: | PX26d |
| Temperatura barwowa: | 3200 K |
| Wartość strumienia świetlnego: | 1500 + - 10% lm |
| Trwałość: | max 400 godzin |
| Ilość w opakowaniu: | 2 szt. |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
