Żarówka Philips H4 Vision Plus +60% 2szt. (12342VPC2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12342VPC2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H4 Philips Vision Plus +60% (12342VPC2)
Żarówki Philips VisionPlus to właściwy wybór dla kierowców, którzy cenią mocniejsze światło na drodze za akceptowalną cenę.
Żarówki Philips H4 VisionPlus generują intensywne światło, co znacznie ułatwia prowadzenie pojazdu w nocy.
Dzięki nowatorskim rozwiązaniom o 60% wzrósł zasięg strumienia światła, a biel emitowanego światła uzyskuje temperaturę barwową 3200 K.
Żarówki Philips WhiteVision dostępne są w wersjach H1, H4, H7.
Zaawansowana technologia produkcji gwarantuje długi i niezawodny okres eksploatacji wynoszący do 400 godzin.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H4 |
| Producent: | Philips |
| Nr. katalogowy: | 12342VPC2 |
| Numer EAN: | 8727900374353 |
| Typ żarówki: | H4 |
| Linia: | VisionPlus |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60/55W |
| Typ trzonka: | P43t-38 |
| Temperatura barwowa: | 3200 K |
| Trwałość: | max 400 godzin |
| Ilośc w opakowaniu: | 2 szt. |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
