Żarówki bardzo dobrze się sprawują. Świecą jasnym strumieniem światła w pełni oświetlając drogę przed pojazdem. Polecam!
Żarówka Philips H4 VISION +30% 2szt. (12342PRC2)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12342PRC2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H4 Philips Vision +30% (12342PRC2)
Żarówka H4 PHILIPS Vision zapewnia 30 % światła więcej niż standardowa żarówka. To żarówka w bardzo korzystnej cenie, która wytwarza wiązkę światła doskonałej jakości, z oznakowaniem Original Equipment Qualité (jakość części oryginalnych), zapewniającym bezpieczeństwo i komfort. Ma ona dłuższą wiązkę światła
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H4 |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12342PRC2 |
| Numer EAN: | 8711500780287 |
| Typ żarówki: | H4 |
| Linia: | Vision +30% |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60/55W |
| Typ trzonka: | P43t-38 |
| Temperatura barwowa: | 3300 K |
| Trwałość: | max 500 godzin |
| Ilośc w opakowaniu: | 2 szt. |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

bastian77