Żarówka Philips 12V Vision PR21W (12088CP)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12088CP
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Philips Vision 12V PR21W (12088CP)
Wysokiej jakości żarówka sygnalizacyjna (pomocnicza) marki Philips Vision.
Cena za 1 żarówkę
Stosowana do:
- świateł stop
- trzecie światło stop
- światło przeciwmgielne
Cena za 1 sztukę.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna PR21W |
| Producent: | Philips |
| Nr. katalogowy: | 12088CP |
| Typ żarówki: | PR21W |
| Linia: | Vision |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Barwa: | Czerwona |
| Typ trzonka: | BAW15s |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Zastosowanie:
- Citroen: C3 II (SC), C3 Picasso, DS3, DS3 kabriolet;
- Ford: Focus II (DA HCP DP);
- Hyundai: Akcent IV sedan;
- Saab: 9-3 kabriolet (YS3F);
Sprzedawane żarówki są oryginalne, wyprodukowane w Niemczech, pochodzą z polskiej sieci dystrybucji produktów Philips.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.