Żarówka PHILIPS H11 LEDr Ultinon Pro6000 Boost ECE 2szt. 11362U60BX2
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 11362U60BX2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Ledowa PHILIPS H11 Ultinon Pro6000 Boost ECE R37
Pionierska żarówka LED Philips Ultinon Pro6000 Boost H11 została zatwierdzona zgodnie z normą UNECE R37 do użytku na drogach publicznych, co czyni ją naszą pierwszą żarówką zgodną z międzynarodowymi przepisami ruchu drogowego UNECE R37**. Dzięki temu żarówki LED Philips Ultinon Pro6000 Boost mogą bezpiecznie zastępować tradycyjne żarówki w szerokiej gamie pojazdów. Prowadź bez obaw dzięki nowym żarówkom LED Philips Ultinon Pro6000 Boost.
Już teraz możesz wymienić tradycyjne żarówki w swoim pojeździe na rewolucyjne retrofity PHILIPS H11 Ultinon Pro6000 Boost i po raz pierwszy doświadczyć jasności, która wyznacza trendy.
Cena dotyczy 2 szt. żarówek H11 PHILIPS H11 Ultinon Pro6000 Boost w opakowaniu typu pudełko.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka ledowa H11 ECE |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 11362U60BX |
| Numer EAN: | 871901803079 |
| Typ żarówki: | H11 |
| Linia: | Night Breaker LED SMART |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc znamionowa: | 18W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Moc wejściowa: | 14W |
| Typ trzonka: | PGJ19-2 |
| Strumień świetlny: | 1350 lm |
| Temperatura barwowa: | 5800K |
| Żywotność: | Bc -3000 h, Tc -1500 h |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.