Żarówka PHILIPS 12V PW16W Standard (12177C1)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12177C1
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka PHILIPS 12V PW16W Standard (12177C1)
Wysokiej jakości oryginalna żarówka typu PW16W z serii STANDARD od marki PHILIPS. Żarówki z tej serii są stosowane przez producentów pojazdów na tzw. "pierwszy montaż".
Zastosowanie:
- światła do jazdy dziennej Skoda SuperB III
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka PW16W |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12177C1 |
| Numer EAN: | 8727900396232 |
| Typ żarówki: | P16W |
| Linia: | Standard |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 16W |
| Typ trzonka: | Wp3,3x14,5/8 |
| Ilośc w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
