Żarówka PHILIPS 12V HIR2 (9012LLC1)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH9012LLC1
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa Philips HIR2 Long Life
Żarówka halogenowa Philips HIR2 LongLife przeznaczona do samochodowych reflektorów głównych.
Specjalna budowa żarnika lamp EcoVision zapewnia wyższą wydajność (o 10 % silniejsze światło) i dwukrotnie dłuższą żywotność w porównaniu do standardowych żarówek ( 50 000 km) przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii o 20 % w stosunku do standardowej żarówki halogenowej.
Cena za 1 sztukę.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa HIR2 |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 9012LLC1 |
| Numer EAN: | 8727900351255 |
| Typ żarówki: | HIR2 |
| Linia: | Eco Vision |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Typ trzonka: | Px22d |
| Temperatura barwowa: | 3700 K |
| Lumeny: | 1500 |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
