Żarówka PHILIPS 12V H7 X-Trevision PRO 150 2szt. (WYPRZEDAŻ)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12972XVPS2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Philips H7 X tremeVision PRO150 2szt. (12972XVPS2)
Oświetlenie główne Philips X tremeVision PRO150 to najlepsze połączenie wysokiej wydajności i trwałości.
Do 450 godzin pracy przy użyciu wysokowydajnych żarówek
Nowa technika produkcji szkła kwarcowego Philips Diamond Precision zwiększa przepustowość światła, zapewniając jednocześnie wysoką odporność na wstrząs termiczny i ciśnienie. Specjalnie dostosowana mieszanka gazów szlachetnych dodatkowo chroni żarnik przed starzeniem. Oznacza to większą jasność i dłuższy okres eksploatacji nawet do 450 godzin, prawdopodobnie najdłuższy w przypadku tak mocnych żarówek.
Więcej czasu na dostrzeżenie i uniknięcie zagrożeń
Dzięki możliwości uzyskania wiązki światła o 70 metrów dłuższej w czasie podróży żarówka Philips X-tremeVision Pro150 zwiększa szybkość reagowania na potencjalne zagrożenia. Zwiększenie bezpiecznej odległości oznacza, że kierowcy i pasażerowie mogą cieszyć się bezpieczniejszą jazdą.
Chłodne światło zapewnia lepszą widoczność i większy komfort
Jazda w ciemności może być męcząca dla oczu, co prowadzi do przemęczenia wzroku i większego ryzyka zmęczenia. Żarówki Philips X-tremeVision Pro150 emitują bielsze światło o temperaturze do 3600K, zapewniając lepszy kontrast i ułatwiając identyfikację zbliżających się obiektów. Wyraźne widzenie pozwala zachować czujność przez dłuższy czas, dzięki czemu jazda jest bezpieczniejsza i przyjemniejsza.
Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie — wymieniaj parami
Wymiana żarówek świateł przednich parami jest bardziej uzasadniona niż wymiana tylko żarówki uszkodzonej. Nowoczesne żarówki zapewniają większą moc strumienia świetlnego i doskonałą wydajność w połączeniu z większym bezpieczeństwem jazdy. Wymieniając żarówki parami, oszczędzasz czas i koszty, unikasz ryzyka awarii reflektorów, korzystasz z jaśniejszej i lepiej wyważonej wiązki, ale przede wszystkim sprawiasz, że jazda samochodem jest bezpieczniejsza dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12972XVPS2 |
| Numer EAN: | 8719018005694 |
| Typ żarówki: | H7 |
| Linia: | X tremeVision |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Typ trzonka: | PX26d |
| Temperatura barwowa: | 3400 K |
| Wartość strumienia świetlnego: | 1500+100/-50 lm |
| Trwałość: | 450 godzin |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
