Żarówka PHILIPS 12V H7 White Vision Ultra 4200K 2szt. (WYPRZEDAŻ)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 12972WVUSM
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Philips H7 White Vision Ultra 4200 2szt. (12972WVUSM)
Oświetlenie główne Philips WhiteVision Ultra o barwie 4200 kelwinów, dzięki wyrazistemu, białemu światłu całkowicie odmieni Twój samochód. To właściwy wybór dla osób chcących podróżować stylowo, przy odpowiednim oświetleniu!
W zestawie pozycyjne źródła światła w5w 2sztuki.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12972WVUSM |
| Numer EAN: | 8719018005762 |
| Typ żarówki: | H7 |
| Linia: | White Vision |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Typ trzonka: | PX26d |
| Temperatura barwowa: | 4200 K |
| Wartość strumienia świetlnego: | 1450+100/-50 lm |
| Trwałość: | 350 godzin |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
