Żarówka PHILIPS 12V H4 RacingVision GT200 +200% 2szt. (WYPRZEDAŻ)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: PH12342RGTS2
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Philips H4 RancingVison +200% (12342RGTS2)
Philips RacingVision GT200 to żarówki o najwyższej wydajności w naszej ofercie. Zapewniają doskonałą widoczność typową dla żarówek wyścigowych w formie, którą można stosować na drogach publicznych. Ciesz się niezwykłą ostrością światła jaśniejszego nawet o 200%(1). Zoptymalizowana konstrukcja żarówki zapewnia większą jasność i lepszą widoczność drogi, gwarantując bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę.
Dzięki niezwykle wydajnej wiązce światła sięgającego nawet o 80 metrów dalej(2) niż wynosi minimalna długość żarówki Philips RacingVision GT200 pozwalają zobaczyć więcej drogi przed samochodem. Szybciej dostrzegaj potencjalne zagrożenia. Reaguj szybciej i precyzyjniej prowadź samochód. Dzięki temu jazda stanie się bezpieczniejsza i bardziej satysfakcjonująca.
Żarówki samochodowe Philips RacingVision GT200 mają homologację zgodną z normą ECE. Kierowcy nastawieni na wysoką wydajność mogą zatem korzystać z jasnej, mocnej żarówki, zgodnej z obowiązującymi przepisami drogowymi.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H4 +200% |
| Producent: | Philips |
| Nr katalogowy: | 12342RGTS2 |
| Numer EAN: | 8719018005762 |
| Typ żarówki: | H4 |
| Linia: | Rancing Vision GT200 |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60/55W |
| Typ trzonka: | P43t-38 |
| Temperatura barwowa: | 3600 K |
| Wartość strumienia świetlnego: | 1650 /1000 + - 15% lm |
| Trwałość: | 400 godzin |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Philips (kliknij na obrazek)
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
