Żarówka OSRAM RY10W Original 12V 10W 1szt. (5009)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR5009
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka sygnalizacyjna OSRAM RY10W Orginal Line (5009)
Osram RY10W : światła sygnalizacyjne w lampach z przezroczystym kloszem
AUTOSHOP - Warszawa
Osram Orginal Line to podstawowa linia żarówek firmy OSRAM. Żarówki tej linii to produkty bezpieczne i niezawodne, z powodzeniem używane przez renomowanych producentów samochodów przy pierwszym montażu jak i przez wielu kierowców podczas eksploatacji samochodu.
Osram RY10W Orginal Line to żarówka zapewniająca odpowiednią wydajność dla standardowych wymogów eksploatacyjnych.
Cena dotyczy 1 sztuki żarówki Osram RY10W
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna RY10W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 5009 |
| Numer EAN: | 4008321095442 |
| Linia | Orginal Line |
| Kolor: | Amber |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 10W |
| Typ trzonka: | BAU 15S |
| Trwałość B3/Tc: | 350/800h |
| Strumień świetlny: | 75 lm |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 10 |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

