Żarówka OSRAM PY21W Diadem Chrome 12V 21W 2szt. (7507DC-02B)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR7507DC-02B
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa OSRAM PY21W Diadem Chrome (7507DC-02B) 2szt.
Żarówki PY21W OSRAM Diadem Chrom emituje pomarańczowe światło, do kierunkowskazów z przezroczystymi kloszami.
AUTOSHOP - Warszawa
Cena dotyczy 2 sztuk żarówek Osram PY21W w opakowaniu blister.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna PY21W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 7507DC-02B |
| Numer EAN: | 4008321972774 |
| Linia: | DIADEM CHROME |
| Kolor: | Pomarańcz |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Typ trzonka: | BAU15s |
| Trwałość: | 250 h |
| Strumień świetlny: | 280 lm |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

