Żarówka OSRAM P21W Original 12V 21W 1szt. (7506)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR7506
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa OSRAM P21W Orginal Line (7506)
Osram P21W : światła • wsteczne • dzienne • postojowe • stop • kierunkowskazy • przeciwmgielne.
AUTOSHOP - Warszawa
Osram Orginal Line to podstawowa linia żarówek firmy OSRAM. Żarówki tej linii to produkty bezpieczne i niezawodne, z powodzeniem używane przez renomowanych producentów samochodów przy pierwszym montażu jak i przez wielu kierowców podczas eksploatacji samochodu.
Osram P21w Orginal Line to żarówka zapewniająca odpowiednią wydajność dla standardowych wymogów eksploatacyjnych.
Cena dotyczy 1 sztuki żarówki Osram P21W
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna P21W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 7506 |
| Numer EAN: | 4050300833446 |
| Linia | Orginal Line |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Typ trzonka: | BAY 15d |
| Trwałość: | 4000 h |
| Strumień świetlny: | 400 lm |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 10 |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

