Żarówka OSRAM HB3 Cool Blue Intense 12V 60W 2szt. (9005CBN-2HB)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR9005CBN-2HB
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa HB3 Osram Cool Blue Intense (9005CBN-2HB)
Żarówka HB3 marki OSRAM Cool Blue Intense to produkt o jakości OEM, przeznaczone do reflektorów przednich samochodów osobowych oraz dostawczych.
W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi, posiada o 20 % większa skuteczność świetlną.
HB3 Cool Blue Intense charakteryzuje temperatura barwowa 5000 K oznacza to że jest ona uważana za najbardziej niebieską żarówkę halogenową, którą można legalnie zamontować w samochodach osobowych.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa HB3 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | OSR9005CBN-2HB |
| Numer EAN: | 4062172388269 |
| Typ żarówki: | HB3 |
| Linia: | Cool Blue Intense |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60W |
| Typ trzonka: | P20d |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
