Żarówka OSRAM H7 Night Breaker Silver 12V 55W 2szt. (64210NBS-2HB)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64210NBS-2HB
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H7 Osram Night Breaker Silver (64210NBS-2HB)
Osram H7 NBS 100% więcej światła na drodze. Zasięg światła - do 130m. Optymalne rozwiązanie.
AUTOSHOP - Warszawa
NIGHT BREAKER SILVER są doskonałym rozwiązaniem dla kierowców poszukujących rozwiązań kompromisowych – czyli żarówek wytwarzających więcej światła, ale nie aż tak wrażliwych na warunki pracy. Zapewniają do 100% jaśniejsze światło w porównaniu z minimami homologacyjnymi i oświetlają drogę nawet do 130 m przed samochodem.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 64210NBS-2HB |
| Numer EAN: | 4062172387576 |
| Typ żarówki: | H7 |
| Linia: | Night Breaker Silver |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Typ trzonka: | PX26d |
| Temperatura barwowa: | 3600 K |
| Strumień świetlny: | 1500 L |
| Trwałość: | Bc-330 h, Tc-550 h |
| Ilośc w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
