Żarówka OSRAM H7 Night Breaker 220 + 220% 12V 55W 1szt. (64210NB220)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64210NB220
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H7 Osram Night Breaker +220% (64210NB220)
NIGHT BREAKER® 220% to najjaśniejsza halogenowa żarówka w historii OSRAM, która zapewnia aż 150 metrów oświetlonej drogi, do 20% bielsze (w porównaniu do standardowych żarówek halogenowych) oraz nawet 220% jaśniejsze światło, które pozwala kierowcom widzieć dalej i szybciej reagować na przeszkody.
Cechy produktu:
- Najjaśniejsze żarówki halogenowe OSRAM
- Do 220% jaśniejsze światło*
- Do 150 m oświetlonej drogi
- Do 20% bielsze światło**
- Lustrzana chromowana główka
Cena dotyczy 1szt. żarówki w opakowaniu pudełko.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 NB220 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 64210NB220 |
| Numer EAN: | 4062172399340 |
| Typ żarówki: | H7 |
| Linia: | Night Breaker |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Typ trzonka: | Px26d |
| Temperatura barwowa: | 3700 K |
| Strumień świetlny: | 1500 L |
| Trwałość: | Bc-150 h, Tc-250 h |
| Ilośc w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

