Żarówka OSRAM H7 Cool Blue Intense 12V 55W 2szt. (64210CBN-2HB)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64210 CBN-2HB
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Osram H7 Cool Blue Intense Next Gen Nowa Generacja
Nowa generacja żarówek halogenowych COOL BLUE INTENSE NEXTGEN to nowoczesne spojrzenie na wysoką moc oświetlenia! Dzięki białemu światłu o wyglądzie LED, żarówka spodoba się szczególnie kierowcom, którzy lubią idealne połączenie stylowego i indywidualnego designu z wyjątkowym oświetleniem drogi. To stylowe światło tworzy efekt skupienia uwagi, który pomaga być lepiej widzianym przez innych kierowców. Odkryj wyjątkowo jasne, kontrastowe i olśniewająco białe światło o temperaturze do 5000 kelwinów i 100% więcej światła! Dzięki COOL BLUE INTENSE NEXTGEN noc zamienia się w dzień.
- Niezwykle białe światło przypominające LEDy
- Wyższa temperatura barwowa do 5000K
- Jaśniejsze światło
- Nowoczesne i stylowe
- Wysoki kontrast
- Więcej światła pozwala widzieć dalej i szybciej reagować na przeszkody
- Idealne do użytku w reflektorach z przezroczystymi kloszami
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H7 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 64210CBN-HCB |
| Linia | Xenon Blue Intense |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 55W |
| Typ trzonka: | Px 26d |
| Temperatura barwowa: | 5000 K |
| Strumień świetlny: | 1600 lm |
| Trwałość: | 200 h |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
