Żarówka OSRAM H4 Cool Blue Intense 12V 60/55W 1szt. (64193CBN-1BL)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64193CBN-1BL
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H4 Osram Cool Blue Intense (64193CBI)
Żarówka H4 marki OSRAM model Cool Blue Intense to zaawansowane tecnologicznie źródło światła o jakości produktu oryginalnego wyposażenia (OEM), przeznaczona do przednich reflektorów samochodów osobowych oraz dostawczych.
W porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi, Cool Blue Intense posiada o 20% większa skuteczność świetlną.
H4 Cool Blue Intense charakteryzuje temperatura barwowa 4200 K, żarówka świeci jasnoniebiesko-białym światłem łudząco podobnym do świateł lamp ksenonowych.
Żarówki OSRAM H7 Cool Blue Intense posiadają stosowne homologacje i są dopuszczone bez ograniczeń w całej Europie.
Cena dotyczy dwóch żarówek opakowanie kartonik.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H4 CBI |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | OSR64193CBI |
| Numer EAC: | 4008321650894 |
| Typ żarówki: | H4 |
| Linia: | Cool Blue Intense |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc: | 60 / 55W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Typ trzonka: | P43t. |
| Temperatura barwowa: | 4200 K |
| Trwałość: | Tc-100/400 godz |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

