Żarówka OSRAM H19 Original 12V 60/55W 1szt. (64181L)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64181L
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa OSRAM H19 Orginal Line (64181L)
Osram Orginal Line to podstawowa linia żarówek firmy OSRAM. Żarówki tej linii to produkty bezpieczne i niezawodne, z powodzeniem używane przez renomowanych producentów samochodów przy pierwszym montażu jak i przez wielu kierowców podczas eksploatacji samochodu.
Osram H19 Orginal Line to żarówka zapewniająca odpowiednią wydajność dla standardowych wymogów eksploatacyjnych.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H19 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 64118L |
| Numer EAN: | 4052899599017 |
| Linia | Orginal Line |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60/55W |
| Typ trzonka: | PU43t-3 |
| Trwałość B3: | 300/800 h |
| Trwałość Tc: | 600/1600 h |
| Strumień świetlny: | 1750/1200 lm |
| Temperatura barwowa: | 3200 K |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

