Żarówka OSRAM H11 Night Breaker LED SMART 12V 14W 2szt
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64211DWNBSM-ECE
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka Ledowa H11 Osram Night Breaker LED SMART (64211DWNBSM-ECE)
Nowa lampa NIGHT BREAKER LED SMART ECE H11 od OSRAM jest w pełni homologowana zgodnie z normą ECE R37, co oznacza, że jest zatwierdzona do użytku w pojazdach do 12 V we wszystkich państwach członkowskich ONZ ECE oraz może być stosowana do wszystkich funkcji oświetleniowych jako odpowiedni zamiennik dla wszystkich lamp H11.
Homologacja ECE R37 eliminuje konieczność dopasowania numerów homologacji reflektorów, posiadania dokumentów zatwierdzających lub naklejenia odpowiednich naklejek.
Lampy oferują nowoczesne, jasne białe światło o temperaturze barwowej do 6000 K oraz imponują wyjątkową jasnością, jednocześnie zmniejszając efekt olśnienia innych użytkowników ruchu drogowego do nawet 50% poniżej dopuszczalnych wartości maksymalnych.
W porównaniu do standardowych lamp, takich jak żarówki halogenowe, te retrofity LED zużywają do 60% mniej energii.
Specjalnie opracowana konstrukcja odporna na wibracje zapewnia nawet do 6 razy dłuższą trwałość.
Zostały przetestowane w naszym certyfikowanym laboratorium symulacji środowiskowej DIN pod kątem ekstremalnych warunków zewnętrznych, w tym w zakresie wnikania wody i kurzu, a także zatwierdzone zgodnie z klasą ochrony IP55.
Już teraz możesz wymienić tradycyjne żarówki w swoim pojeździe na rewolucyjne retrofity NIGHT BREAKER LED od OSRAM i po raz pierwszy doświadczyć jasności, która wyznacza trendy.
Cena dotyczy 2 szt. zarówki H11 Night Breaker LED SMART w opakowaniu typu pudełko.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka ledowa H11 ECE |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | OSR64211DWNBSM-ECR |
| Numer EAN: | 4062172418331 |
| Typ żarówki: | H11 |
| Linia: | Night Breaker LED SMART |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc znamionowa: | 14W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Moc wejściowa: | 14W |
| Typ trzonka: | PGJ19-2 |
| Strumień świetlny: | 1350 lm |
| Temperatura barwowa: | 6000K |
| Żywotność: | Bc -3000 h, Tc -1500 h |
| Ilość w opakowaniu: | 2 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
