Żarówka OSRAM H11 Night Breaker 220 + 220% 12V 55W
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR64211NB220
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka halogenowa H11 Osram Night Breaker + 220% (64211NB220)
Żarówki Osram z linii Night Breaker to zwyciężcy wielu testów wykonanych przez renomowane pisma motoryzacyjne. Wielu ekspertów motoryzacyjnych zalicza produkty Night Breaker do najlepszych i najjaśniejszych żarówek H11 na rynku.
Dzięki napełnieniu bańki czystym ksenonem i zastosowaniu technologii laserowej przy formowaniu pola filtra zarówki H11 Osram Night Breaker wytwarzają do 220% więcej światła niż żarówki standardowe i mają o 20% bielsze światło, powoduje to zasięg świateł reflektora do 150m.
Dzięki zastosowaniu specjalnego filtra (część bańki napylono kobaltem) uzyskano światło o temperaturze barwowej 3750 K, barwa światła jest bardziej przyjazna, zwiększa komfort, ogranicza zmęczenie wzroku.
Żarówkami H11 Osram Night Breaker powinni być zainteresowani szczególnie kierowcy którzy dużo podróżują nocą i chcą podnieść poziom bezpiecznej jazdy.
Żarówki Osram Night Breaker 220 dostępne są w modelach H4, H7, H11
Cena dotyczy 1szt. zarówki H11 Night Breaker 220 w opakowaniu typu pudełko.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H11 NB 220 |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | OSR64211NB220 |
| Numer EAN: | 4062172399418 |
| Typ żarówki: | H11 |
| Linia: | Night Breaker Next Generation |
| Napięcie nominalne: | 12V |
| Moc znamionowa: | 55W |
| Napięcie probiercze: | 13,2V |
| Moc wejściowa: | 62W |
| Typ trzonka: | PGJ19-2 |
| Strumień świetlny: | 1500 lm |
| Temperatura barwowa: | 3750K |
| Żywotność: | Bc -150 h, Tc -250 h |
| Ilość w opakowaniu: | 1 |
| Homologacja ECE: | Tak |
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
