Żarówka OSRAM 12V WY16W Original Line 16W (921NA)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: OSR921NA
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka sygnalizacyjna OSRAM WY16W Orginal Line (921NA)
Cena dotyczy 1 żarówki
Osram Orginal Line to podstawowa linia żarówek firmy OSRAM. Żarówki tej linii to produkty bezpieczne i niezawodne, z powodzeniem używane przez renomowanych producentów samochodów przy pierwszym montażu jak i przez wielu kierowców podczas eksploatacji samochodu.
Osram H1 Orginal Line to żarówka zapewniająca odpowiednią wydajność dla standardowych wymogów eksploatacyjnych.
Zastosowanie:
- tylna lampa kierunkowskazu, światła pozycyjne, światła stop, światła przeciwmgielne i cofania.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka sygnalizacyjna WY16W |
| Producent: | Osram |
| Nr katalogowy: | 921NA |
| Numer EAN: | 4052899035652 |
| Linia | Orginal Line |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 16W |
| Typ trzonka: | W2.1x9.5d |
| Trwałość B3: | 400 h |
| Trwałość Tc: | 1000 h |
| Kolor: | Żółty |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość w opakowaniu: | 10 szt. |
Zastosowanie :
Audi: A3 (8V1, 8VK), A3 kabriolet (8V7, 8VE), A3 Limousine (8VS, 8VM), A3 Sportback (8VA, 8VF);
Citroen: Berlingo (K9), C4 Spacetourer (3D_), Grand C4 Spacetourer (3A_, 3E_);
Dacia: Duster;
Fiat: Tipo kombi (356_), Tipo liftback (356_), Tipo sedan (356_);
Honda: Civic IX (FK);
Jeep: Compass (MP, M6);
Lada: Vesta (GFL_), Vesta SW kombi (GFL_);
Opel: Grandland X (A18);
Peugeot: 3008 SUV (M_), 5008 II;
Renault: Duster (HS_);
Seat: Leon (5F1), Lone Furgon / liftback (5F1), Leon ST Furgon / kombi (5F8);
Skoda: Karoq (NU7), Kodiaq (NS7);
VW: Multivan VI (SGF, SGM, SGN), Transporter VI Autobus (SGB, SGG, SGJ), Transporter VI Furgon (SGA, SGH);
Katalog doboru żarówek Osram (kliknij na obrazek)
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Informacje na opakowaniu produktu, mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu.
Producent
OSRAM GmbH CRM&S MDS P-W
Marcel-Breuer-Straße 4
80807 Monachium, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Osram sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94
00-807 Warszawa, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.

