Żarówka NARVA 12V WY21W (17629)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: NAR17629
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Żarówka samochodowa sygnalizacyjna WY21W 12V 21W Narva (17629)
Cena za 1 żarówkę
Stosowana do:
• świateł kierunkowskazów,
• świateł stop,
• świateł cofania
• świateł przeciwmgielnych
Żarówki samochodowe Narva WY21W posiadają homologację, spełniają wymagania norm ECE i są certyfikowane według niemieckich standardów.
Żarówki samochodowe WY21W linii Narva Standard zyskały popularność dzięki swojej niezawodności, idealnemu świeceniu oraz najlepszemu stosunkowi jakości do ceny.
Narva – Renomowany, niemiecki producent żarówek samochodowych, słynie z produkcji oświetlenia o doskonałej jakości i trwałości
Od 2012 roku firma NARVA należy do grupy motoryzacyjnej Philips.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka samochodowa WY21W |
| Producent: | NARVA |
| Nr katalogowy: | 17629 |
| Numer EAN: | 4013790989055 |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Linia: | Standard |
| Moc: | 21W |
| Typ trzonka: | W3×16d |
| Homolgacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 10 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.