Żarówka NARVA 12V W1,2W (17037)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: NAR17037
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa całoszklana W1,2W 12V 1,2W Narva Standard (17037)
Cena za 1 żarówkę.
Stosowana do:
• świateł oświetlenia deski rozdzielczej
Żarówki samochodowe Narva W1,2W posiadają homologację, spełniają wymagania norm ECE i są certyfikowane według niemieckich standardów.
Żarówki samochodowe W1,2W Narva Standard zyskały popularność dzięki swojej niezawodności, idealnemu świeceniu oraz najlepszemu stosunkowi jakości do ceny.
NARVA – Renomowany, niemiecki producent żarówek samochodowych, słynie z produkcji oświetlenia o doskonałej jakości i trwałości
Od 2012 roku firma NARVA należy do grupy motoryzacyjnej Philips.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka samochodowa W1,2W |
| Producent: | NARVA |
| Nr katalogowy: | 17037 |
| Numer EAN: | 4013790205056 |
| Linia: | Standard |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 1,2W |
| Typ trzonka: | W2×4,6d |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 10 szt. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.