Żarówka NARVA 12V H6W Standard 6W (68161)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: NAR68161
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa oświetleniowa H6W 12V 6W Narva Standard (68161)
Najczęstszym zastosowaniem żarówek z tzw ''małym cokołem'' jest:
• oświetlenie postojowe i pozycyjne
• oświetlenie do czytania
• oświetlenie wewnętrzne
Żarówki samochodowe Narva H6W posiadają homologację, spełniają wymagania norm ECE i są certyfikowane według niemieckich standardów.
Żarówki samochodowe Narva H6W zyskały popularność dzięki swojej niezawodności oraz najlepszemu stosunkowi jakości do ceny.
Cena za 1 sztukę.
NARVA – Renomowany, niemiecki producent żarówek samochodowych, słynie z produkcji oświetlenia o doskonałej jakości i trwałości
Od 2012 roku firma NARVA należy do grupy motoryzacyjnej Philips.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H6W |
| Producent: | NARVA |
| Nr katalogowy: | 68161 |
| Numer EAN: | 4013790878106 |
| Linia: | Standard |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 6W |
| Typ gniazda: | BAX9s |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 10 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.