Żarówka LED C5W C10W C3W L=41mm White 12V 24V
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/01291
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa LED C5W C10W 41mm 12SMD 4014 12V 24V
Cena dotyczy 1 żarówki LED C5W
Doskonałej jakości mocny i trwały zamiennik tradycyjnej żarówki C5W.
Wykonana na na 12 jasnych diodach SMD 4014
Stosowana do:
• oświetlania tablic rejestracyjnych,
• oświetlania bagażnika
• oświetlenia w drzwiach
• oświetlania wnętrza samochodu
• oświetlania poziomu podłogi
• oświetlenie obrysowe przyczep
Żarówka LED o oznaczeniu C5W można zamontować tam, gdzie fabrycznie znajdowała się żarówka włóknowa o oznaczeniu C3W, C5W lub C10W. Prosimy jedynie upewnić się że długość żarówki LED będzie odpowiadała długości starej żarówki.
Żarówka jest kompatybilna są z szyną CAN BUS nowoczesnych samochodów. Oznacza to, że mimo niskiego prądu pobieranego przez ledy, nie wyświetla się błąd spalonej żarówki. Ponadto żarówki typu CANBUS współpracują z modułem ściemniania żarówek we wnętrzu pojazdu.
Polaryzacja: żarówka jest bipolarna
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka rurkowa LED C5W |
| Producent: | AMIO |
| Kod EAN: | 5903293012918 |
| Kod produktu: | 01291 |
| Typ diód: | SDM 4014 |
| Napięcie zasilające: | 12V/24 DC |
| Moc znamionowa: | 2,9W |
| Typ trzonka: | SV8,5 |
| Długość: | 41 mm |
| Strumień światła: | 80 lm/W |
| Kolor światła: | biała - xenon white |
| Ilość diód: | 12 |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Obecnie ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa produktu nie są dostępne. Pracujemy nad dodaniem tych informacji w najbliższej przyszłości. Sprawdź później, czy pojawiły się nowe informacje.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
AMIO Sp. z o.o.
ul. Handlowa 3 41-807 Zabrze, Polska Panattoni Park Budynek A
41-807 Zabrze, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.