Żarówka H4 HELLA Long Life 8GJ 002 525-481
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 8GJ 002 525-481
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka reflektorowa halogenowa H4 12V 60/55W HELLA Long Life
• dwukrotnie dłuższy okres użytkowania od standardowych żarówek halogenowych
• stała moc i precyzyjna wiązka światła
• odpowiednia do reflektorów z poliwęglanu
Żarówki samochodowe HELLA H4 Long Life posiadają homologację, spełniają wymagania norm ECE i są certyfikowane według niemieckich standardów.
Żarówki samochodowe HELLA H4 linii Long Life zyskały popularność dzięki swojej niezawodności oraz najlepszemu stosunkowi jakości do ceny.
.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H4 |
| Producent: | HELLA |
| Nr katalogowy: | 8GJ 002 525-481 |
| Numer EAN: | 4082300165142 |
| Linia: | Long Life |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 60/55W |
| Typ trzonka: | P43T |
| Temperatura barwowa: | 3200K |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.