Żarówka BOSCH 12V W21W Pure Light
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302251
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Żarówka sygnalizacyjna W21W 12V 21W Bosch Pure Light (1 987 302 251)
Żarówki Bosch Pure Light podstawowa linia żarówek firmy Bosch o jakości wyposażenia standardowego.
Linia Pure Light to jednocześnie najszersza linia żarówek Bosch, pokrywająca większość zapotrzebowania na żarówki samochodowe reflektorowe, sygnalizacyjne i oświetlenia wnętrza.
Wysoki poziom technologii jaka jest stosowana w procesie produkcyjnym żarówek W21W Pure Light gwarantuje odporność na wibrację, długą żywotność oraz utrzymywanie stałych parametrów technicznych przez cały okres użytkowania.
W zależności od modelu samochodu żarówki W21W stosowane są w światłach dziennych, kierunkowskazach przednich bądź tylnych, światłach cofania i tylnych światłach przeciwmgielnych.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka W21W |
| Producent: | Robert Bosch GmbH. |
| Nr katalogowy: | 1987302251 |
| Numer EAN: | 3165143498736 |
| Linia: | Pure Light |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Typ trzonka: | W3 ×16d |
| Homologacja ECE | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 1 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.