Żarówka 12V P21W Chrome Amber AMIO 03110
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/03110
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa sygnalizacyjna P21W 12V 21W Chrome Amber Amio (03110)
Cena za 2 żarówki
Jednożarnikowe żarówki P21W Diadem Chrome stosowane do kierunkowskazów z bezbarwnymi osłonami. Żarówka świeci na pomarańczowo tylko podczas pracy, poza tym jest niemal niewidoczna. Zaawansowana powłoka antyrefleksyjna i pochłaniająca, zapewnia efektowny, chromowy połysk, irytujące barwne przebłyski zostały zredukowane. Świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy poza względami praktycznymi, zwracają również uwagę na wygląd.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka samochodowa P21W |
| Producent: | AMIO |
| Nr katalogowy: | 03110 |
| Numer EAN: | 5903293031100 |
| Linia: | Standard |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Typ trzonka: | BA15s |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 2 szt. |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.