Wkręt montażowy Romix 45195
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM45195
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Wkręt montażowy ROMIX 45195
Wkręt montażowy Romix 45193, wiele zastosowań I Alfa Romeo, BMW, Fiat, Lancia
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Wkręt montażowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Wkręt |
| Numer katalogowy: | 45195 |
| Kod EAN: | 5907626804966 |
| Wymiar A: | 11,2 mm |
| Wymiar B: | 9,1 mm |
| Wymiar C: | 4,7 mm |
| Wymiar F: | |
| Wymiar G: | |
| Wymiar H: | 15,9 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Alfa Romeo | różne modele; | wiele zastosowań |
| BMW | różne modele | wiele zastosowań |
| Fiat | różne modele; | wiele zastosowań |
| Lacia | różne modele; | wiele zastosowań |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.