Wąż Przewód Paliwowy Ø 6 mm x 3,0 mm
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: WPP/6
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Wąż Przewód Paliwowy Ø 6 mm x 3,0 mm
Trójwarstwowy wąż do produktów ropopochodnych tj. do paliw, olejów napędowych może być stosowany jako wąż w układach paliwowych i olejowych samochodów osobowych.
Wąż paliwowy wykonany jest z wysokiej jakości gumy typ NBR, Warstwa zewnętrzna odporna na działanie ozonu, benzyn, produktów ropopochodnych i warunków atmosferycznych.
W ofercie mogą być zamiennie sprzedawane węże firm TEDGUM, FAGUMIT, wszystkie węże jakościowo są tej samej klasy.

Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Przewód paliwowy |
| Zastosowanie: | Do benzyn i oleju |
| Producent: | TEDGUM |
| Materiał: | Guma NBR z wkładem tekstylnym |
| Średnica wewnętrzna: | Ø 6 mm |
| Średnica zewnętrzna: | Ø 12 mm |
| Temperatura pracy: | od -30C° do +125C°. |
| Ciśnienie robocze: | 10 bar |
| Długość rolki: | 15 mb |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Obecnie ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa produktu nie są dostępne. Pracujemy nad dodaniem tych informacji w najbliższej przyszłości. Sprawdź później, czy pojawiły się nowe informacje.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
TEDGUM
Szyb Walenty 104
41-7000 Ruda Śląska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.